Аутсорсингова компанія «Еллен-Бухгалтерія» надає бухгалтерське обслуговування (Київ) з ​​формування звітності для компаній і приватних підприємців будь-сфери діяльності, а також первинний бухгалтерський облік, ведення ТОВ «з нуля».
Підготовка податкової звітності, а також ведення фінансової звітності підприємства часто буває причиною головного болю як бухгалтера, так і керівника, особливо, якщо підприємець веде бухгалтерію самостійно. Сам процес подачі і необхідність відстоювати довгі черги щоб подати звітність представляємо мало приємний процес.
На щастя, в Україні швидкими темпами розвиваються аутсорсингові компанії які надають широкий спектр бухгалтерських послуг.
Ведення бухгалтерського обліку за допомогою спеціалізованих сторонніх організацій стало можливим і доступним видом сервісу.
Сьогодні в Україні існує велика кількість аутсорсингових компаній, за допомогою яких легко складати і подавати звітність в будь-який контролюючий орган. Вибираючи відповідну компанії, важливо звернути увагу на кілька основних моментів:
• зручність роботи з компанією при складанні фінансової звітності;
• забезпечення безпеки і збереження даних;
• відповідність використовуваних форм подачі формату, встановленому контролюючими органами;
• можливість інтеграції з різними операційними системами.
Сьогодні, всім цим вимогам, на ринку подібних послуг, відповідає компанія «Еллен-Бухгалтерія».
Переваги «Еллен-Бухгалтерія»
За допомогою «Еллен-Бухгалтерія» подача фінансової звітності, стане простим, зручним і зрозумілим процесом. Ви легко можете довірити нам складання фінансової звітності, оскільки «Еллен-Бухгалтерія» працює з усіма операційними системами, так що немає необхідності витрачати час на установку додаткового програмного забезпечення.
Наша компанія «Еллен-Бухгалтерія» підготує будь-який тип звітності, будь то бухгалтерська, податкова чи статистична звітність, а також надасть готовий результат будь-якому зручному для Вас форматі. За запитом замовника ми також візьмемо на себе підготовку специфічної, індивідуальної форми звітності підприємства, заснованої на результатах діяльності підприємства, спираючись на чинне законодавство України.
Договір, який укладається між замовником і виконавцем, є незаперечним гарантом якості, де виконавець – «Еллен-Бухгалтерія» забезпечить грамотне ведення бухгалтерського обліку на підставі первинної документації, яка надається клієнтом, а також складе фінансову, податкову та іншу звітність. Також, на підставі первинних документів будуть сформовані проекти розрахункових і платіжних документів, буде здійснюватися нарахування заробітної плати.
Колектив нашої компанії безперервно працює над підвищенням свого статусу, рівня кваліфікації та професіоналізму. Робота з «Еллен-Бухгалтерія» запорука успішного комерційного співробітництва та захист наших клієнтів в умовах ринкових відносин, що існують сьогодні.
«Еллен-Бухгалтерія» гарантує Вам безпеку і надійність при роботі з Вашими даними.

Послуги які включаються:

1-Ведення всієї первинної документації відповідно до трудового законодавства
2-Ведення облікових регістрів, кадрового діловодства
3-Підготовка і здача звітності
Вартість послуги – 300 грн за кожного найманого працівника.