Процес кадрового обліку тривалий і трудовитратний, він вимагає знання основних типових форм, затверджених правил оформлення ділових документів, обліку нюансів трудового законодавства, Кодексу законів про працю, нормативних актів і постійного відстеження змін в них. Кадровий облік, згідно із законодавством України – прямий обов’язок кожного роботодавця, незалежно від виду власності, величини штату співробітників і фінансових оборотів.

В повний комплекс послуг з кадрового діловодства входять наступні послуги та пропозиції:

1 відстеження, контролю вимог трудового законодавства, невиконання яких загрожує матеріальної, адміністративної та кримінальної відповідальністю;
2 ведення первинного кадрового документообігу
3 кадрового обліку;
4 оформлення кадрової документації;
5 підготовки, здачі обов’язкових звітів по персоналу в певні державні органи.

Дані кадрового обліку лежать в основі розрахунку заробітної плати, безпосередньо впливають на правильність розрахунків, своєчасність виплат. Кадровий облік
Робота будь-якого підприємства передбачає наявність співробітників, що призводить до необхідності вести облік кадрів. Кадровий облік – це одна з ключових обов’язків роботодавця, яка не залежить від типу власності, кількості співробітників і фінансових оборотів підприємства. У більшості роботодавців відсутня певний досвід в області обліку кадрових даних співробітників, а також необхідні знання з ведення обліку кадрів відповідно до вимог законодавства. Наша компанія має успішний досвід у вирішенні подібних завдань, а також надає спектр різних бухгалтерських послуг, які включають в себе ведення кадрового обліку.
Послуги аутсорсингу вартість подаються нашою компанією ви знайдете у відповідному розділі. До спектру послуг, яке забезпечує бухгалтерія на аутсорс, відносяться наступні:
• складання і контроль обліку відповідно до трудового законодавства;
• складання і контроль за первинною документацією, що стосується кадрів;
• здійснення кадрового обліку безпосередньо;
• оформлення відповідних документів;
• підготовка звітів по персоналу для державних органів.
Контроль за правильним обліком кадрів здійснюється спеціальними контролюючими інстанціями. Найчастіше роботодавці не можуть самостійно здійснювати облік такого типу, так як це вимагає великих затрат часу. У свою чергу безконтрольний облік кадрів може негативно позначитися на роботі підприємства (інспекційні перевірки можуть спричинити за собою штрафи). Саме тому ми надаємо бухгалтерські послуги, які забезпечать Вашій компанії правильне складання документації щодо ведення обліку кадрів.
Компанія «Еллен-Бухгалтерія», надає бухгалтерське обслуговування (Київ) на разовому або довгостроковому підставі, яке включає різні послуги, наприклад, облік кадрів і бухгалтерський облік ПДВ. Співробітники нашої компанії мають високий рівень компетентності в сфері бухгалтерських послуг, в короткі терміни налагодять роботу з управління персоналом, забезпечать повне документальний супровід вашої діяльності, нададуть консультацію і розкриють ваші запитання в даній сфері, нададуть форми кадрових документів відповідно до загальноприйнятих стандартів, підвищать ефективність роботи персоналу.
Робота нашої компанії дозволить вам ввести в штат компанії нового працівника без особливих витрат, скоротити навантаження з підготовки кадрових документів, об’єднати процеси, пов’язані з управлінням персоналом, рухом кадрів, а також урахуванням робочого часу та розрахунків з персоналом в єдину систему.

Послуги які включаються:

Первинна документація з питань трудового законодавства
Облікові регістри, кадрового діловодства
Здача звітності (в .т.ч. Підготовка)
Вартість послуги – від 350 грн за кожного найманого працівника.

Відновлення обліку кадрів в Києві
Вартість відновлення документів обліку від 250 до 1500 грн, в залежності від кількості працівників в Компанії Замовника.