Одним з основних плюсів, яким володіє компанія «Еллен-Бухгалтерія», є аутсорсинг бухгалтерських послуг, а також постановка бухгалтерського обліку «з нуля».

Користуючись послугами «Еллен-Бухгалтерія», Ви отримуєте реальні економічні поліпшення в роботі компанії.

«Еллен-Бухгалтерія» надає професійне бухгалтерське обслуговування (Київ) для фізичних осіб і підприємців.
Країни, що розвиваються молоді компаній все частіше користуються послугами аутсорсингу, особливо в сфері бухгалтерського обліку та ведення податкової звітності.
Робота компанії «Еллен-Бухгалтерія» забезпечить бухгалтерське обслуговування, ведення обліку, підготовку і передачу звітів до відповідних податкових та фінансові організації, сприяє оптимізації бухгалтерського обліку, дає можливість максимально використовувати необхідний обсяг інформації в правових аспектах, що значно підвищує ефективність роботи компанії.
Весь документообіг підприємства, який переданий на віддалене адміністрування компанії «Еллен-Бухгалтерія», доступний Вам завдяки сучасному розвитку засобів зв’язку, а турботи по його веденню забезпечать наші позаштатні співробітники, що володіють високим рівнем професіоналізму.
«Еллен-Бухгалтерія» пропонує Вам послуги з:
• ведення бухгалтерського обліку;
• складання різних форм звітності;
• відновлення бухгалтерського обліку;
• різні види консультування.
Наша робота спрямована на зниження витрат Вашої. Також ми позбавимо Вас від необхідності постійно контролювати правильне ведення бухобліку, платити зарплату штатним бухгалтеру. Ви оплачуєте тільки комплексну послугу, що надається нашою формою.
«Еллен-Бухгалтерія» складається з команди професійних співробітників. Навчання і розвиток штату побудоване на сучасних тенденціях в бухгалтерському обліку дозволяє надавати нашим клієнтам бухгалтерське обслуговування найвищого рівня. Ми з легкістю наведемо податки і бухгалтерський облік в повну відповідність з необхідними законодавчими нормами.
Підприємці, які передали функцію ведення бухгалтерії на аутсортінговие компанії, такі як «Еллен-Бухгалтерія», видобуваються значних успіхів, так як завдяки роботі нашої фірми значно знижуються витрати і підвищується якість отримуваних послуг.
Якщо Вас, як підприємця, лякає факт передачі всієї комерційної інформації іншим особам, то договір складений з нашою фірмою-виконавцем гарантує Вам повний захист і конфіденційність, високий рівень виконуваних робіт у встановлені терміни.
Бухгалтерський аутсорсинг однозначно повинен стати відправною точкою в розвитку і вдосконаленні Вашої підприємницької діяльності.
Працюючи з компанією «Еллен-Бухгалтерія» Ви помітите, що бухгалтерський облік Вашої компанії виходить на абсолютно новий рівень.

Завдання головного бухгалтера на аутсорсі:

1. Обробка документації, підготовка, складання і здача звітності (бухгалтерської і податкової)
2. Аналіз на складах товарних залишків
3. Нарахування працівникам заробітної плати
4. Внутрішній аудит 2 рази в рік
Вартість послуги – від 5000 грн в місяць (без урахування витрат на бухгалтерів Замовника)