Бухгалтерський супровід являє собою передачу повноважень і функцій іншому бухгалтеру, однак при цьому залишається сфера ведення первинної документації. Укладається договір такого роду. Зовнішній, сторонній бухгалтер зможе проаналізувати структуру фінансів, всі сфери і специфіки діяльності компанії, аналізувати документи, оборотні кошти, пасиви, активи, обсяг реалізації.

А бухгалтерський супровід – це можливість передати багато повноваження в руки професійного бухгалтера. Цей фахівець зобов’язаний буде дотримуватися всю конфіденційність різних видів інформації, контроль і забезпечення надійного захисту. Хороший сторонній бухгалтер зможе перевірити правильність заповнення та оформлення первинних документів, їх відповідність законам країни. Потім бухгалтер складе необхідні вимоги і коригування до наданими документами.

Так, вартість приходить бухгалтера буде залежати від його професійної компетенції, а також від його досвіду. Знайти можна стороннього бухгалтера, а також звернутися до послуг бірж праці. І вартість послуг приходить бухгалтера буде залежати також від обсягу документів і кількості здійснених ситуацій.

Бухгалтер буде відповідальний за здійснення операцій із закриття звітного періоду, своєчасну здачу статистики та звітності.

Бухгалтер, запрошений зі сторонньою фірми, повинен буде підписати документ про нерозголошення і невикористання інформації. Бухгалтер виконає додаткові функції, наприклад, розрахує заробітну плату для працівників, розподілить її між співробітниками вашої компанії. Крім цього зовнішній співробітник забезпечить порядок проведення інвентаризації основних засобів для того, щоб отримати достовірну інформацію.