Як не зіпсувати гарне враження на діловій зустрічі?

Фраза «зустрічають по одягу» в даний час стала як не можна актуальна. Адже перше, що кидається в очі – це зовнішність і поведінку людини. Перше враження є найважливішим, особливо на діловому співбесіді. Існують деякі хитрощі, що дозволяють за короткий час привернути до себе співрозмовника. Ось деякі з них:
• Поведінка. Манера спілкування, мова тіла, тембр голосу – все це грає набагато більше значення, ніж сама мова. Слід, говорити м’яко і спокійно, не вставати в закриті пози, а, найкраще, намагатися копіювати руху опонента. Це викличе якусь довіру. Також, не варто забувати про усмішку.
• Дотримання особистого простору. Особистий простір грає особливо важливу роль для кожної людини. При його дотриманні, будуть створені комфортні умови для ведення діалогу. Не варто забувати про те, що вести себе слід стримано, якщо це стосується ділових зустрічей, а також, намагатися активно не жестикулювати, щоб не викликати сумнівів в серйозності розмови.
• Одяг та аксесуари. Для того щоб справити хороше враження, необхідно надіти чистий одяг, яка б підходила під стиль поведінки і самої зустрічі в цілому. Також, не варто переборщувати з кількістю аксесуарів, адже «більше – не означає краще». Всі речі повинні гармоніювати між собою і створювати єдиний образ.
• Волосся і макіяж. Вид і стан зачіски можуть зіграти важливу роль у створенні гарного враження. Волосся повинні бути доглянутими, чистими і зібраними в акуратну зачіску, без вибиваються з неї локонів. Макіяж ж, не повинен бути яскравим і помітним. Найкраще використовувати ту косметику, яка підкреслить натуральну красу, а не створить ляльковий образ.

Дотримуючись цих пунктів, слід врахувати, також, те, що важливо вміти правильно подавати себе бізнес партнеру. Адже саме власне сприйняття себе як особистості і вміння підкреслити свої вигідні сторони завжди допоможе в тому, щоб залишити незабутнє перше враження на інших, а також, подарує одну з головних речей у спілкуванні з людьми – впевненість в собі.