Відновлення бухгалтерського обліку – трудомістка процедура, включає ряд дій, спрямованих на оцінку стану бухгалтерського і податкового обліку підприємства. Мета процедури – впорядкувати звітність і бухгалтерську документацію компанії відповідно до чинного законодавства.
Існує два основних види відновлення обліку:
• часткове, спрямоване на виправлення знайдених помилок і недоліків регістрів;
• повне, під час якого відбувається повний детальний аналіз існуючих реєстрів.
Існує ряд причин, коли у компаній виникає необхідність вдатися до відновлення бухобліку. У випадках, коли були виявлені грубі помилки у веденні бухобліку, сталася втрата первинної документації, не проводили облік довгий час або вели некоректно, не здавали податкову звітність, бухгалтерська база була втрачена.
Основний пункт, передбачений законом України № 996-ХIV, дотримання якого неминуче – це своєчасне, безперервне ведення бухгалтерського обліку з моменту її реєстрації компанії.
Українським законодавством передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення, допущені у веденні облікової документації і в податковому обліку.
Щоб надалі уникнути подібної складної і не приємної процедури, фірма, якій довірили провести відновлення матеріалів може також надати свої послуги з ведення бухгалтерського обліку.
Основні етапи, по відновленню бухгалтерського обліку:
1. Збір та ознайомлення з первинною документацією;
2. Аналіз наданої документації на підставі якої буде проводитися відновлення;
3. Інвентаризація грошових коштів і запасів фірми-замовника;
4. Відновлення первинної документації;
5. Оновлення вихідного балансу і регістрів;
6. Відтворення втрачених баз даних;
7. Формування уточнюючої звітності, якщо в цьому виникає необхідність;
8. Складання розрахунків та податкових декларацій для податкової служби.
«EllenAudit» надає різне бухгалтерське обслуговування (Київ), а також послуги з відновлення бухгалтерської облікової документації.
Співробітники нашої компанії – злагоджений колектив, що складається з досвідчених бухгалтерів і аудиторів з високим рівнем професіоналізму. Ми гарантуємо своєчасне виконання завдань будь-якої складності, без затримок, лікарняних і відпусток, які можливо попросить ваш бухгалтер, також від замовника не буде потрібно забезпечувати нам спеціально обладнаного місця для роботи. Наведемо в порядок наявну документацію та оформимо її в повній відповідності з вашими вимогами. Наші фахівці без праці відновлять бухоблік в компаніях різного масштабу, оперативно і правильно виконають роботи по відновленню бухгалтерської звітності і надасть в тому вигляді, в якому її зажадає компанія-замовник.
«EllenAudit» докладе всіх зусиль щоб в першу чергу допомогти підприємцям-початківцям розібратися з головним питанням – ведення бухгалтерського обліку ТОВ або ФО-П, з чого почати? Також наша компанія, що надає бухгалтерське обслуговування, що дозволить не тільки уникнути реконструкції і простою бізнесу, а й отримати максимальний результат в короткі терміни, без шкоди для доходу компанії.
В результаті роботи фахівців компанії фірма-замовник отримає весь необхідний спектр послуг з відновлення бухгалтерського обліку, а контролюючі державні органи – нову звітність, сформовану відповідно до всіх вимог українського законодавства.

Вартість відновлення обліку
Залежить від числа операцій в середньому в місяць:

До 50 операцій / міс. – 2500 грн відновлення обліку за квартал
До 200 операцій / міс. – 4000 грн за квартал
Понад 200 операцій / міс. – 6000 грн за квартал